Krajobrazy « Miasto B.

Temat: __Skandal we wrocławskim metrze__
Poza tym skandalem jest to, że ostatnio gdy wychodziłem z toalety na > stacji metra, pewien jegomość w mundurze major-domusa obczyścił mi marynarkę > miekką szczotką i wypolerował wierzchy obuwia, życząc ... czasie kiedy czekałeś na na podgrzanie deski sedesowej ?
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,72,44461276,44461276,_Skandal_we_wroclawskim_metrze_.htmlTemat: Jaka nakładka na deskę sedesową? :-)
Jaka nakładka na deskę sedesową? :-) Witam! Dziewczyny poradźcie proszę Jaka nakładka na deskę sedesową jest dobra? Zwykła plastikow czy może taka miękka? Czy jest jakś firma,która szczególnie polecacie i vice versa? Moze są jakoś różnie profilowane a przez to wygodniejsze? Młoda nie chce siadac na nocnik,będę usiłować próbować z deską Pozdr i dzięki Z.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,583,15517619,15517619,Jaka_nakladka_na_deske_sedesowa_.html


Temat: jaka nakładka na sedes?
My mamy firmy The First Years, taką: www.thefirstyears.com/products/product.asp?pValue=4006 Dobrze się sprawdza, ma od spodu jakby gumki, które zapobiegają przesuwaniu sie nakładki. Nakłada się ją na deske sedesową. Jest miękka, więc dziecka nic nie gniecie. Wcześniej mieliśmy taka zwykłą plastikową , za kilka złotych, wkładaną pod deskę sedesową. Nie sprawdziła się. Niby córka się za bardzo nie skarżyła (raz powiedziała, że ją gniecie w pupę), ale niezbyt chętnie z niej korzystała. Po zakupie nowej dziecko zaczęło wreszcie chętnie siadać na sedes. Acha, i ta wkładana pod deskę nie na każdą ubikację pasuje, np. u mojego taty nie da się całkiem opuścić deski, jak jest ta nakładka. aga
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,583,48066726,48066726,jaka_nakladka_na_sedes_.html